Türkiye'nin En Büyük Epin Satış Portalı
DUYURULAR

stanbul Kongre Merkezi’nde 2 - 5 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan GİST (Gaming İstanbul) Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda epin.com.tr olarak biz de yerimizi alıyoruz.

Dijital oyun kodu satışı alanında distribütörlüğünü yaptığı firmalarla sürekli büyümeyi hedefleyen Epin Ödeme ve İletişim sistemleri A.Ş olarak geçtiğimiz yılın sonunda yer aldığımız GAMEX’in ardından bu yılın ilk fuar etkinliği olarak GİST içerisinde de değerli oyuncularımız ile buluşmaktan kıvanç duyuyoruz.

Epin GİST Standında Ne Bulacaksınız?

Ana sponsoru olduğumuz GAMEX’in ardından GİST’te de sektörünün en geniş, fuarın ise ikinci en büyük standına sahip olan Epin standında yine sürpriz hediyelerle birlikte doyasıya eğlence var!

Standımıza kuracağımız 24 bilgisayar ile ziyaretçilerimize distribütörlüğünü yaptığımız oyunları oynama imkanı veriyoruz ve bu yıl GİST standımızda tüm ziyaretçilerimizi Hi-Rez Studios’un Paladins, Smite ve Smite Tactics oyunları ile buluşturuyoruz.

Türkiye’de İlk Defa Epin Ayrıcalığı İle

Hi-Rez Studios’un yapımcılığını ve yayıncılığını üstlendiği, şu an kapalı beta aşamasında olan Smite Tactics kart oyununu oyuncularımız ilk kez Epin standında deneme fırsatı bulacak ve kapalı betaya erişebilmek için hediye kodlarını da yine Epin standından kazanabilecekler.

Paladins, Smite ve Smite Tactics ile doyasıya eğlence, sürpriz hediyeler ve daha fazlası için hepiniz GİST Epin standına davetlisiniz.

Görüşmek üzere!

KMF Biletiniz Epin.com.tr’den

Bu yıl Vestel sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek olan League of Legends Kış Mevsimi Turnuvası Finalleri’ni Epin.com.tr aracılığı ile canlı izleme fırsatını kaçırmayın.


Epin.com.tr olarak gerçekleştirdiğimiz çekiliş ile 10 kişiye Kış Mevsimi Finalleri’ni Volkswagen Arena’da canlı olarak izleme şansı sunuyoruz.KMF bileti kazanma şansı yakalamak ve dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu League of Legends’ın Vestel sponsorluğunda gerçekleştirdiği Kış Mevsimi Finalleri’ni Volkswagen Arena’da canlı izlemek için aşağıda yer alan bağlantı adresine tıklayarak Epin.com.tr üzerinden alacağınız yönlendirme ile çekilişe katılım koşullarını gerçekleştirmeniz yeterli.


14 – 20 Nisan tarihleri arasında Epin.com.tr’de yer alan yönlendirme ile çekilişe katılım için gerekli tüm koşulları tamamlayın ve 10 League of Legends KMF biletinden biri sizin olsun.


Çekiliş koşullarını öğrenmek ve çekilişe katılmak için:   https://goo.gl/1T9DTJ


GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL